سایت رسمی محمد جوانی

نوشته های جذاب و جالب

معرفی یک سایت جامع و جذاب پیرامون نقد بازارایابی شبکه ای

معرفی یک سایت جامع و جذاب پیرامون نقد بازارایابی شبکه ای

شرکتهای بازاریابی شبکه ای، دارای ابعاد مختلفی میباشند که باید با رویکردی سیستمی مورد بررسی قرار گیرند. از جمله این ابعاد میتوان به مواردی چون ابعاد فقهی، قانونی، روانشناختی، اجتماعی، امنیتی، اقتصادی، فرهنگی، اخلاقی، اعتقادی و… اشاره کرد.
بی شک، بررسی بازاریابی شبکه ای بدون لحاظ ابعاد مختلف آن، عقیم و ناکارآمد خواهد بود.
این پایگاه در صدد بررسی ابعاد این مسئله با رویکرد انتقادی میباشد. در واقع این سایت می تواند پاسخ بسیاری از سوالات شما پیرامون نقد های مطرح شده در مورد بازاریابی شبکه ای را منصفانه پاسخ دهد.
البته از قدیم گفته اند کسی که خواب است را می شود بیدار کرد ولی کسی که خود را به خواب زده،نمی شود بیدار کرد! در نهایت به عزیزانی که به تازگی از طرف لیدر های این گونه شرکت ها در حال شستشوی مغزی هستند و هنوز 100% مغزشان را در این راه از دست نداده اند، شدیدا توصیه میکنیم مطالب این سایت را به دقت مطالعه و در مورد آن بخوبی اندیشه کنند.اگر مطالب این پایگاه را جدی نگیرید و عزم خود را بر انتخاب نتورک گذاشته باشید، باز هم کسی مانع شما نخواهد شد ولی قطعا دیر یا زود ، شاید تا چند ماه آینده خودتان جزو منتقدان سرسخت نتورک خواهید شد و خسته از وعده های دروغی که به شما داده اند می شوید و یکی از کسانی خواهید بود که برای عدم به دام افتادن دیگران، می روید و در این پایگاه اینترنتی نقل خاطره و توصیه می کنید! اما تا آن زمان خواهید دید که چقدر از عمر و سرمایه خود را تلف کرده اید تا لیدرهای سطح اول و دوم این شرکت ها به سودهای کلانی دست پیدا کنند! متاسفانه ظاهر نتورک مانند سیب سرخ و خوش بویی است که درون آن کِرم خورده و مسموم است.

Is-an-MLM-a-Scam

علی رغم اینکه این گونه شرکت ها فقط مجوز آزمایشی از وزارت صنعت دارند، آن هم به دلایل مصلحتی و مشخص، هیچ وقت فراموش نکنید که تمام لیدرهای تراز اول این شرکت ها ،همان ابَر لیدرهایی هستند که طراز اول در گلدکوئست ها بوده اند و در زمانی به مردم « هوا » مpyramid-schemeی فروخته اند! همان سکه های طلاییِ خیالی را! و ذات این لیدرها کماکان دست نخورده باقی مانده است با این تفاوت که قبلا هوا میفروخته اند برای کسب سود و حالا کالاهای تند مصرف میفروشند و شما و اطرافیانتان صرفا مشتریان رام و مطیعی هستید برای کسب درآمد بیشتر لیدرها و صاحبان این شرکت ها، نه بیشتر! علی رغم دروغ های این شرکت ها مبنی بر اقبال عموم مردم دنیا بخصوص کشورهای پیشرفته به این سبک درآمد، جالب است که بدانید در دنیا اندیشمندان بزرگی به تقابل جدی با نتورک برخواسته اند و این سبک شغلی را منسوخ دانسته اند ولی متاسفانه هنوز افرادی که شغلی ندارند و یا از جستجوی شغل درمانده اند و یا از درآمد بسیار پایینی در شغل خود برخوردارند، طعمه های بسیار شیرینی برای لیدرها می باشند!

 

امام امیرمؤمنان علی ـ علیه السلام ـ : «لا عمل کالتّحقیق.»

«هیچ کاری چون تحقیق و حقیقت جویی نیست.»

معجم الفاظ غررالحکم، ص 249

www.on-networkers.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *