علوم و جنگ شناختی

آخرین مطالب مرتبط با کتاب


علوم شناختی در جنگ شناختی

در واپسین روزهای قرن سیزدهم (اسفندماه 1399) به قلم محمد جوانی به چاپ رسید

مشخصات: 216 صفحه رقعی، تک رنگ، جلد برجسته موضعی، چاپ اول. قم: نشر عطف

 مطالعه‌ی هرچه سریع­تر این کتاب می‌تواند آگاهی و تسلط بر قوه‌ی شناختی و رفتاری ناشی از عوامل درونی را برای شما به ارمغان بیاورد؛ همچنین موجب تقویت گاردهای ذهنی و هوشیاری در مقابل محورها و ترفندهای عوامل بیرونی خواهد شد که با هر هدفی به دنبال دستکاری شناخت، جهت‌دهی رفتار و اقناع یا اغوای ما هستند. از این نظر، هرروز تأخیر در آشنایی با این مباحث می‌تواند گرفتاری‌های فردی، خانوادگی و اجتماعی بیشتری را در عصر “بردگی ذهن‌ها” رقم بزند که قطعاً بخشی از آن­ها جبران‌ناپذیر است.

در متن کتاب بستری هوشمند برای مشاهده محتوای تصویری مرتبط فراهم شده است تا مخاطب نسبت به مطالب عنوان‌شده در همان بخش، درک بهتری پیدا کرده و مصادیق عینی موضوعات را مشاهده نماید. لذا بنا به فراخور، ابتدای برخی از پاراگراف‌ها یک کد برای فراخوانی آدرس اینترنتی ویدئوکلیپ مربوطه تعبیه شده است. به کمک نصب یک نرم‌افزار “QR کدخوان” در دستگاه تلفن همراه خود و اسکن کدها براحتی می‌توانید محتوا را به‌صورت آنلاین تماشا کرده و یا در دستگاه خود ذخیره کنید؛ حدود 75 کلیپ ارزنده و کوتاه که بدون افت کیفیت محسوس، فشرده شده و تماشای آنها نیاز به حجمی کمتر از “نیم گیگ” اینترنت دارد. کتاب کاملاً کاربردی بوده و حالت خودآموز دارد؛ لذا انتظار می‌رود خوانندگان پس از مطالعه کتاب و مشاهده کلیپ‌ها، بتوانند در حد توان به روشنگری در اجتماعات مختلف بپردازند تا نقش مؤثری در واکسینه کردن دیگران نسبت به جنگ شناختی ایفا کنند.

دریافت پی دی اف حاوی فهرست مطالب و سخن مؤلف

دریافت پی دی اف بخش‌های 17، 18 و 19 برای مطالعه شامل مباحث «مهارزدایی و ناهماهنگی شناختی»/ «جاذبه جنسی در علوم شناختی»/ «دستکاری روان شناختی و مهندسی رضایت»

دریافت پی دی اف تصاویر رنگی کتاب علوم شناختی در جنگ شناختی

دریافت پاورپوینت ارائه مبتنی بر کتاب علوم شناختی در جنگ شناختی

جهت سفارش و ارسال پستی کتاب، اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *