اللهم عجل لولیک الفرج

یااباصالح المهدی (عج)

طرح بنرهای اجرای سمینار(لایه باز)

طرح بنرهای اجرای سمینار(لایه باز)

با عرض سلام و خداقوت برای تمام رزمندگان جبهه ی جنگ نرم

این طرح بنرهای بسیار جذاب، مناسب برای اکران در نقاط حساس و پر رفت وآمد جهت جذب حداکثری جمعیت و ترغیب آنها برای شرکت در سمینار می باشد.

طراحی این طرح ها، حاصل تلاش دوستان ما در گروه جهادی «یونس» می باشد و از نظر روانی به نحوی طراحی شده اند که در ذهن و قلب بینندگان ، کشش قوی برای شرکت در سمینار را ایجاد خواهد کرد.(ان شاء الله)

طرح لایه باز بنر ها را دانلود کرده، و در محل مشخص شده می توانید «لوگو و آرم» خود را در کنار لوگوی «گروه جهادی یونس»، به همراه ساعت و مکان سمینار را درج نمایید.

در صورتی که نیاز به تغییرات بیشتر داشته باشید، حتما با مسئول هماهنگی سمینارها مشورت کنید و به اطلاع ایشان برسانید.

بدلیل اینکه هر دو سمینار باید با اختلاف چند روز اجرا شوند، این بنر ها همزمان و در کنار همدیگر باید به اکران درآیند تا اثر بیشتری در جلب توجه مخاطبین داشته باشد.

نکته ی آخر اینکه مشاهده شده بعضی از دوستان در حراست دانشگاه، به این طرح ها حساسیت نشان داده اند که باید با توکل برخدا سعی کنید آنها را متقاعد و در جریان محتوای سمینار قرار دهید تا به لطف خداوند، دغدغه ای در این راستا نداشته باشند.

jang1

Untitled6download-icon***********************************************************************************************************

jang2

Untitled7download-icon

(۳) دیدگاه

  1. مهدی

    در   گفت 

    این سمینارو من نگاه کردم و خیلی آموزنده وعالی بود اما چرا ما از این روشها برایدر راه درست استفاده نمیکنیم ؟ و فقط می گوییم این ابزارها وجود دارد چرا از روش دیگران برای نظم دادن به پایه های خانواده استفاده نمی کنیم ؟

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *